Szczecin Floating Garden Project 2050 Gospodarka odpadami: e-Deklaracje Wybory Samorządowe 2014 konkurs na Obiekt 25-lecia Ankieta na temat funkcjonowania Urzędu Miasta Szczecin System Informacji Miejskiej Portal Bezpieczni Razem Portal Edukacyjny Szczecin Przyjazny Rodzinie Szczecin Przyjazny Seniorom
 
Opiniowanie Projektów Uchwał Rady Miasta Szczecin
RSS

Rozpoczyna się montaż drugiego tramwaju Moderus Beta

24.10.2014

W piątek 24 października konstrukcja tramwaju dotarła na specjalnej lawecie do Szczecina. To jednocześnie dwusetny pojazd, który opuścił fabrykę Modertrans. »


Stadion Miejski – uszkodzenia po burzy

24.10.2014

15 października br. w trakcie burzy, która przeszła nad Szczecinem w jeden ze słupów oświetleniowych na stadionie im. Floriana Krygiera uderzył piorun. W wyniku zdarzenia częściowemu uszkodzeniu uległ telebim, kilka bram wejściowych oraz komputerów. »


Porozumienie zrealizowane

24.10.2014

- Większość działań wpisanych do dokumentu została zrealizowana, kilka jest w trakcie realizacji. To dowód na to, że możliwy jest konsensus ponad podziałami, kiedy jego treścią jest Szczecin i inwestycje ważne dla mieszkańców– powiedział Piotr Krzystek, prezydent Szczecina.  »


Rozpoczęła się budowa zakątków wodnych

23.10.2014

Rozpoczęły się prace związane z budową sieci zakątków wodnych w rejonie jeziora Dąbie w Szczecinie. Zadanie wykonuje Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „LIK-BUD” z Polic. »


SBO 2015 - liczba głosujących rośnie

22.10.2014

W urzędzie miasta odbyło się dziś publiczne otwarcie urn z kartami do głosowania w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2015. Po wstępnym podliczeniu danych z tej formy głosowania skorzystało ponad 8800 mieszkańców. Statystyki pochodzą z 32 (na 37) Rad Osiedli oraz urn wystawionych w urzędzie miasta i filii na Prawobrzeżu.  »


Rozpoczynają się prace budowlane w zajezdni tramwajowej Pogodno

22.10.2014

Realizacja inwestycji nie będzie miała wpływu na funkcjonowanie komunikacji miejskiej w Szczecinie. Prace będą prowadzone pod ruchem – oznacza to w praktyce, że wykonawca będzie musiał zapewnić podczas przebudowy normalne funkcjonowanie zajezdni, z której codziennie wyjeżdża kilkadziesiąt składów obsługujących większość linii. »


Drugi wyjazd z cmentarza

22.10.2014

Z Cmentarza Centralnego można wyjeżdżać już nie tylko przez bramę główną ale również bramą numer 9 – znajdującą się po stronie ulicy Mieszka I. Czynna będzie w godzinach 8-18 do 2 listopada. »


Już ponad 40 tysięcy osób zagłosowało na SBO 2015

22.10.2014

Zakończyło się głosowanie na projekty zgłoszone przez mieszkańców w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2015. Do północy elektronicznie zagłosowały 40252 osoby. Szczegółowe statystyki przedstawiają się następująco:  »


Prezydent Piotr Krzystek

Kalendarz Prezydenta

Szczecin Jasne Błonia
Internet bezprzewodowy

Strategia Rozwoju Szczecina 2025 Wirtualna wycieczka po Szczecinie Zmiany w organizacji ruchu
Zasoby mapowe Miasta Mapa inwestycji Przetargi na nieruchomości Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin na sprzedaż Inwestycje Gminy Miasto Szczecin
Oficjalny serwis Urzędu Miasta Szczecin. Regulamin użytkowania i polityka prywatności serwisu.
Kontakt: boi@um.szczecin.pl
Sprawny Urząd Miasta Szczecin szansą na lepszą administrację Najwyższa Jakość Quality International 2011 Mechanizm Finansowy Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweski Mechanizm Finansowy System Zarządzania Jakością Urzędu Miasta Szczecin ISO 9001:2008 iQNet Przejrzysta Polska Gmina Fair Play