Szczecin Floating Garden Project 2050 Gospodarka odpadami: e-Deklaracje Wybory Samorządowe 2014 konkurs na Obiekt 25-lecia Ankieta na temat funkcjonowania Urzędu Miasta Szczecin System Informacji Miejskiej Portal Bezpieczni Razem Portal Edukacyjny Szczecin Przyjazny Rodzinie Szczecin Przyjazny Seniorom
 
Opiniowanie Projektów Uchwał Rady Miasta Szczecin
RSS

Rusza Alert Szczecin

12.09.2014

Dostrzegłeś w swoim sąsiedztwie dzikie wypisko, natknąłeś się na połamane drzewo, a może potknąłeś się na nierównym chodniku? Zgłoś to i skorzystaj z aplikacji mobilnej Alert Szczecin. Dzięki niej wspólnie możemy zadbać o nasze miasto.  »


Dzień Strażnika Miejskiego

12.09.2014

W poniedziałek 15 września br. strażnicy obchodzić będą swoje coroczne święto - Dzień Strażnika Miejskiego. »


Porozumienie z Polskim Związkiem Gimnastycznym

12.09.2014

W poniedziałek, 15 września 2014 r. o godzinie 14.30 zostanie podpisane porozumienie, o współpracy pomiędzy Miastem Szczecin i Polskim Związkiem Gimnastycznym.  »


Obiekt 25-lecia_SYMBOL PRZEMIAN

12.09.2014

Przypominamy, iż do 16 września września br., wszyscy zainteresowani mają możliwość zgłaszania obiektów do Konkursu „Obiekt 25-lecia_SYMBOL PRZEMIAN”. »


24. Wieczór w Urzędzie

10.09.2014

Biuro Obsługi Interesantów szczecińskiego magistratu zaprasza na kolejną edycję „Wieczoru w Urzędzie”, która odbędzie się w jutro, 11 września. »


Przystanek Szwoleżerów nieczynny

10.09.2014

W związku z wymianą nawierzchni w al. Piastów ze względów bezpieczeństwa do odwołania nieczynne są przystanki tramwajowe „Szwoleżerów” zlokalizowane w al. Piastów pomiędzy przystankami Dąbrowskiego a Narutowicza. »


Pasowanie na Mistrza i Czeladnika

09.09.2014

Wczoraj, tj. 8 września, odbyło się VIII Pasowanie na Mistrza i Czeladnika w zawodzie. Podczas uroczystości, która miała miejsce w auli Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego, ponad stu absolwentów 3-letnich szkół zawodowych otrzymało świadectwa czeladnika. »


Przedszkolaki pełno- i niepełnosprawne, razem

09.09.2014

W środę, 10 września 2014 r., odbędzie się III Przedszkolna Mini Paraolimpiada w ramach VII Edycji Przed Szkolnej Ligi Piłki Nożnej. Przedszkolaki, będą bawić się i rywalizować na boisku Gryfuś, znajdującym się w Przedszkolu Publicznym Nr 41 przy ul. Malczewskiego.  »


Prezydent Piotr Krzystek

Kalendarz Prezydenta

Szczecin Jasne Błonia
Internet bezprzewodowy

Strategia Rozwoju Szczecina 2025 Wirtualna wycieczka po Szczecinie Zmiany w organizacji ruchu
Zasoby mapowe Miasta Mapa inwestycji Przetargi na nieruchomości Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin na sprzedaż Inwestycje Gminy Miasto Szczecin
Oficjalny serwis Urzędu Miasta Szczecin. Regulamin użytkowania i polityka prywatności serwisu.
Kontakt: boi@um.szczecin.pl
Sprawny Urząd Miasta Szczecin szansą na lepszą administrację Najwyższa Jakość Quality International 2011 Mechanizm Finansowy Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweski Mechanizm Finansowy System Zarządzania Jakością Urzędu Miasta Szczecin ISO 9001:2008 iQNet Przejrzysta Polska Gmina Fair Play