Szczecin Floating Garden Project 2050 Gospodarka odpadami: e-Deklaracje Oddaj 1% na rzecz organizacji pozarządowych Wybory do Parlamentu Europejskiego Ankieta na temat funkcjonowania Urzędu Miasta Szczecin System Informacji Miejskiej Portal Bezpieczni Razem Portal Edukacyjny Szczecin Przyjazny Rodzinie Szczecin Przyjazny Seniorom
 
Opiniowanie Projektów Uchwał Rady Miasta Szczecin
RSS

Zakład Usług Komunalnych - Komunikat

24.04.2014

Wychodząc na przeciw potrzebom mieszkańców Szczecina, informujemy o zmianach organizacji pracy w punktach selektywnego zbierania odpadów komunalnych - EKOPORTACH.  »


Świętuj 10 lat w UE!

23.04.2014

Występy, mapping, warsztaty edukacyjne oraz bieg, to atrakcje przygotowane na zbliżające się w Szczecinie obchody 10. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania. »


I posiedzenie zespołu ds. SBO 2015

23.04.2014

W czwartek tj. 24.04. br. o godz. 16:00 w sali sesyjnej Rady Miasta odbędzie się I posiedzenie Zespołu ds. opracowania zasad funkcjonowania i wdrożenia Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego na 2015 rok. Spotkania zespołu mają charakter otwarty. Zapraszamy do udziału w dyskusji.  »


Pierwsza taka klasa sportowa w Polsce

23.04.2014

W roku szkolnym 2014/2015 w Szczecinie ruszy pierwsza klasa Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Boksie Olimpijskim. Jest to szansa na rozwój kariery sportowej na poziomie szkoły średniej, w ramach pierwszej w kraju Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Boksie Olimpijskim. »


Nowe mieszkania w Szczecinie

23.04.2014

Rusza nabór wniosków na nowe mieszkania wybudowane przy ul. Pelikana w Szczecinie. Łącznie 30 rodzin znajdzie tutaj nowy dom. »


18. Wieczór w Urzędzie

23.04.2014

Biuro Obsługi Interesantów szczecińskiego magistratu zaprasza na kolejną edycję Wieczoru w Urzędzie, która odbędzie się w czwartek 24 kwietnia 2014 r. »


Rowerem po Szczecinie

18.04.2014

W naszym mieście rozwija się oferta skierowana do miłośników jazdy na rowerze. Niedługo ruszy system roweru miejskiego (wkrótce dojdzie do podpisania umowy), a teraz na chętnych czeka wypożyczalnia rowerów elektrycznych. »


Polsko-niemieckie spotkanie przedsiębiorców

18.04.2014

Centrum Usługowo Doradcze Euroregionu Pomerania zaprasza na spotkanie, które umożliwi wymianę doświadczeń pomiędzy architektami i przedstawicielami branży budowlanej. Dodatkowo będzie to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów z polskimi i niemieckimi specjalistami. »


Transmisja kanonizacji

17.04.2014

W niedzielę 27 kwietnia br. na Jasnych Błoniach odbędzie się transmisja kanonizacji Jana XXIII oraz Jana Pawła II. Szczecinianie będą mogli obejrzeć transmisję wydarzenia, na specjalnie ustawionym telebimie. »


Klasa mundurowa w Gimnazjum nr 24

17.04.2014

Gimnazjum nr 24 poszerza swoją ofertę edukacyjną. Od nadchodzącego roku szkolnego otworzy klasę o profilu mundurowym. »


Prezydent Piotr Krzystek

Kalendarz Prezydenta

Szczecin Jasne Błonia
Internet bezprzewodowy

Strategia Rozwoju Szczecina 2025 Wirtualna wycieczka po Szczecinie Zmiany w organizacji ruchu
Zasoby mapowe Miasta Mapa inwestycji Przetargi na nieruchomości Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin na sprzedaż Inwestycje Gminy Miasto Szczecin
Oficjalny serwis Urzędu Miasta Szczecin. Regulamin użytkowania i polityka prywatności serwisu.
Kontakt: boi@um.szczecin.pl
Sprawny Urząd Miasta Szczecin szansą na lepszą administrację Najwyższa Jakość Quality International 2011 Mechanizm Finansowy Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweski Mechanizm Finansowy System Zarządzania Jakością Urzędu Miasta Szczecin ISO 9001:2008 iQNet Przejrzysta Polska Gmina Fair Play