Rok szkolny 2014/2015  

Zaproszenie na Miejską Inaugurację Roku Szkolnego 2014/2015.  


4 wolne lokale TBS-owskie - nabór wniosków  

Nabór wniosków osób chętnych do wynajęcia jednego z czterech wolnych lokali TBS-owskich rozpocznie się 1 września i potrwa przez 2 tygodnie. Mieszkania te nie znalazły najemców wśród osób znajdujących się na liście uprawnionych do wynajęcia lokalu. Z tego powodu ZBiLK ogłasza na nie wolny nabór wniosków. 


Sobota z NFZ w parku Różanka   

W sobotę 30 sierpnia można sprawdzić, czy mamy prawo do bezpłatnej opieki zdrowotnej. 


Sobota z ZUSem   

W ostatnią sobotę wakacji szczeciński Oddział ZUS uruchomi mobilne stanowisko na terenie Ogrodu Różanego.  


Zobacz Filharmonię od środka  

W niedzielę, 31 sierpnia 2014 r. Filharmonia im. M. Karłowicza w Szczecinie zaprasza wszystkich mieszkańców do obejrzenia nowej siedziby. Dzień Otwarty w gmachu przy ul. Małopolskiej 48 rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do godz. 18.00. 


Bezpłatne szczepienia ochronne przeciwko grypie   

Gmina Miasto Szczecin zaprasza mieszkańców powyżej 65 roku życia zameldowanych w Szczecinie do udziału w bezpłatnych szczepieniach ochronnych przeciwko grypie. 


Kolejne uzbrojone tereny czyli Stołczyńska gotowa  

Zakończyła się inwestycja pn. Doprowadzenie niezbędnej infrastruktury technicznej do terenów inwestycyjnych przy ulicy Stołczyńskiej”. Z tej okazji na miejscu odbył się briefing prasowy z udziałem władz miasta, województwa a także przedstawicieli firmy Teleskop. 


Staw Brodowski – wieści z budowy  

Trwa modernizacja Stawu Brodowskiego w Szczecinie. Generalny wykonawca prowadzi prace związane z układaniem nowych nawierzchni, modernizacją schodów oraz budową fundamentów pod latarnie. Cały czas trwa również przycinanie krzewów oraz pielęgnacja zieleni. 


Centrum Żeglarskie z wykonawcą  

Przedsiębiorstwo Budowlane Ciroko wygrało przetarg pn. „Budowa Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Euroregionalne Centrum Edukacji Wodnej i Żeglarskiej przy ul. Przestrzennej w Szczecinie”. Swoją pracę firma wyceniła na 14 271 877,13 zł. Na wykonanie zadania będzie mieć 230 dni od momentu przekazania placu budowy. 


Trzebusz i Dunikowo czekają na inwestorów  

Zakończyła się inwestycja pn. „Doprowadzenie niezbędnej infrastruktury technicznej do stref inwestycyjnych Trzebusza i Dunikowa przeznaczonych pod funkcje przemysłowo-składowe”. Z tej okazji na miejscu odbyła się konferencja prasowa z udziałem władz miasta, województwa a także przedstawicieli Agencji Rozwoju Przemysłu oraz Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych.  

Oficjalny serwis Urzędu Miasta Szczecin. Regulamin użytkowania i polityka prywatności serwisu.
Kontakt: boi@um.szczecin.pl
Sprawny Urząd Miasta Szczecin szansą na lepszą administrację Najwyższa Jakość Quality International 2011 Mechanizm Finansowy Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweski Mechanizm Finansowy System Zarządzania Jakością Urzędu Miasta Szczecin ISO 9001:2008 iQNet Przejrzysta Polska Gmina Fair Play