Opłaty w porcie – decyzja prezydenta  

Prezydent Szczecina obniży stawki procentowe opłaty rocznej z tytułu użytkowania wieczystego nieruchomości portowych w Szczecinie.  


SBO 2015 – spotkanie podsumowujące  

W poniedziałek 1 grudnia w sali sesyjnej Rady Miasta odbędzie się spotkanie podsumowujące Szczeciński Budżet Obywatelski na rok 2015. Początek o godz. 17:00.  


Nowe stojaki rowerowe   

Prawie 300 nowych stojaków rowerowych zamontowano na terenie Szczecina. Miejsca, w których się pojawiły zaproponowali sami mieszkańcy. 


Szczecin pozbywa się zepsutej elektroniki  

Wielu z nas wciąż chomikuje stary lub zepsuty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Chociaż kupujemy nowe sprzęty, starych się nie pozbywamy, a przechowujemy, upychamy w komórkach, składujemy w piwnicach i… zapominamy.  


Praktyki w telewizji  

W środę, 19 listopada 2014 r., doszło do podpisania umowy o współpracy pomiędzy Zespołem Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Szczecinie, a Telewizją Polską SA.  


Światowy Dzień Rzucania Palenia  

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Szczecinie informuje, iż we współpracy z Zachodniopomorskim Centrum Onkologii w Szczecinie odbędzie się Ruszyła III edycja akcji profilaktycznej „Rzuć palenie razem z nami” w ramach Światowego Dnia Rzucania Palenia” w Szczecinie.  


Sylwestrowe szaleństwo dla dzieci  

Kto powiedział, że zabawy sylwestrowe są tylko dla dorosłych? By przełamać ten stereotyp Miasto Szczecin oraz Szczecińska Agencja Artystyczna, zapraszają najmłodszych na wydarzenie pod nazwą „Sylwester dla Dzieci”. 


V Dni Techniki Pomorza Zachodniego  

W dniach 27-28.11.2014 r. odbędzie się V edycja Dni Techniki Pomorza Zachodniego. 


Wymyśl nową nazwę dla Autostrady Poznańskiej!  

Punktualnie o północy wystartował konkurs, w którym zostanie wybrana nowa nazwa dla ulicy Autostrada Poznańska. Do wygrania są dwa aparaty fotograficzne. 


Miejskim autobusem do całej Gminy Dobra   

Prezydent Szczecina Piotr Krzystek i Wójt Gminy Dobra Teresa Dera podpisali uroczyście porozumienie międzygminne.  

Oficjalny serwis Urzędu Miasta Szczecin. Regulamin użytkowania i polityka prywatności serwisu.
Kontakt: boi@um.szczecin.pl
Sprawny Urząd Miasta Szczecin szansą na lepszą administrację Najwyższa Jakość Quality International 2011 Mechanizm Finansowy Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweski Mechanizm Finansowy System Zarządzania Jakością Urzędu Miasta Szczecin ISO 9001:2008 iQNet Przejrzysta Polska Gmina Fair Play