Rusza sprzedaż biletów na inaugurację w Filharmonii  

Już od czwartku, 7 sierpnia od godz. 9 w gmachu szczecińskiej Filharmonii przy ul. Małopolskiej 48 ruszy sprzedaż biletów na inaugurację działalności w nowej siedzibie. Cykl koncertów otwierających nowy sezon artystyczny zacznie się 5 września i potrwa osiem dni.  


Zmiany w komunikacji: linie A, C, 58, 59, 523 i 524   

Od 1 sierpnia wprowadzone zostaną zmiany na liniach autobusowych linii A, C, 58, 59, 523, 524. 


Zmiany na Placu Żołnierza Polskiego   

W związku z prowadzonymi pracami na zlecenie SEC na Placu Żołnierza Polskiego i w al. Wyzwolenia od 24 lipca wyłączony zostanie z ruchu prawoskręt z Placu Żołnierza Polskiego (dla jadących od strony Trasy Zamkowej) w al. Wyzwolenia. 


Szczecińskie bulwary wyróżnione  

Szczecińskie bulwary nadodrzańskie zdobyły wyróżnienie w ramach V edycji konkursu „Najlepsza przestrzeń publiczna Województwa Zachodniopomorskiego”. 


Rusza przebudowa torowisk na ul. Gdańskiej i ul. Energetyków   

Od poniedziałku 28 lipca wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej i organizacji ruchu związane z remontem torowisk na ul. Gdańskiej i ul. Energetyków. 


Remont nawierzchni w al. Piastów – otwarcie ofert   

Pięćfirm chce modernizować nawierzchnię al. Piastów. 


BBB+ dla Szczecina. Fitch ocenił Szczecin.  

Fitch Ratings potwierdził międzynarodowe długoterminowe ratingi Szczecina dla zadłużenia w walucie zagranicznej i krajowej na poziomie „BBB+”. Perspektywa ratingów jest Stabilna. Fitch potwierdził również krótkoterminowy rating w walucie zagranicznej na poziomie „F2”. 


Centrum Żeglarskie – otwarcie ofert  

Dzisiaj otwarto koperty z ofertami firm, które stanęły do przetargu na realizację zadania „Budowa Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Euroregionalne Centrum Edukacji Wodnej i Żeglarskiej przy ul. Przestrzennej w Szczecinie”. 


XLIII zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin  

W poniedziałek 21.07.br. odbędzie się XLIII sesja Rady Miasta Szczecin. Początek o godzinie 11:00. W porządku obrad znajdują się m.in. następujące uchwały: 


Szczecińskie TBS najlepsze w Polsce!  

Pierwsze miejsce w ogólnopolskim rankingu Towarzystw Budownictwa Społecznego zajęło Szczecińskie TBS. Spółka została doceniona za prowadzone inwestycje, wyniki finansowe, działania na polu zarządzania nieruchomościami, posiadane certyfikaty i nagrody oraz autorytet branżowy. 

Oficjalny serwis Urzędu Miasta Szczecin. Regulamin użytkowania i polityka prywatności serwisu.
Kontakt: boi@um.szczecin.pl
Sprawny Urząd Miasta Szczecin szansą na lepszą administrację Najwyższa Jakość Quality International 2011 Mechanizm Finansowy Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweski Mechanizm Finansowy System Zarządzania Jakością Urzędu Miasta Szczecin ISO 9001:2008 iQNet Przejrzysta Polska Gmina Fair Play