Rowerem po Szczecinie  

W naszym mieście rozwija się oferta skierowana do miłośników jazdy na rowerze. Niedługo ruszy system roweru miejskiego (wkrótce dojdzie do podpisania umowy), a teraz na chętnych czeka wypożyczalnia rowerów elektrycznych. 


Polsko-niemieckie spotkanie przedsiębiorców  

Centrum Usługowo Doradcze Euroregionu Pomerania zaprasza na spotkanie, które umożliwi wymianę doświadczeń pomiędzy architektami i przedstawicielami branży budowlanej. Dodatkowo będzie to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów z polskimi i niemieckimi specjalistami. 


Transmisja kanonizacji  

W niedzielę 27 kwietnia br. na Jasnych Błoniach odbędzie się transmisja kanonizacji Jana XXIII oraz Jana Pawła II. Szczecinianie będą mogli obejrzeć transmisję wydarzenia, na specjalnie ustawionym telebimie. 


Klasa mundurowa w Gimnazjum nr 24  

Gimnazjum nr 24 poszerza swoją ofertę edukacyjną. Od nadchodzącego roku szkolnego otworzy klasę o profilu mundurowym. 


Poznaliśmy opinie o Jagiellońskiej  

Za nami konsultacje społeczne dotyczące ul. Jagiellońskiej. Uwagi dot. kwestii dróg i transportu publicznego mieszkańcy mogą nadsyłać jeszcze w ramach trwających konsultacji nad Programem Szczecin 2020. 


Rozlicz podatek i podaruj swój 1%  

Pozostały jedynie dwa tygodnie na złożenie w Urzędzie Skarbowym rozliczenia podatkowego za ubiegły rok. Jest to idealna okazja, by wesprzeć szczecińskie organizacje pożytku publicznego odpisując 1% podatku dochodowego na rzecz wybranej organizacji. 


Wieczór w urzędzie - przypomnienie  

Przypominamy, że dzisiaj mieszkańcy Szczecina w ramach kolejnego Wieczoru w Urzędzie, mogą załatwić swoje sprawy urzędowe również w godzinach popołudniowych. 


Gimnazjalisto: zdobądź zawód!  

W odpowiedzi na potrzeby sygnalizowane przez firmy z naszego regionu, Miasto Szczecin w porozumieniu z Zachodniopomorskim Klastrem Morskim, postanowiło utworzyć w nadchodzącym roku szkolnym 2014/2015, klasy zawodowe w szkołach ponadgimnazjalnych. Szczegóły w załączniku. 


Potulicka i Narutowicza zamknięte  

Dziś od godzin porannych zamknięte dla ruchu są ul. Potulicka i fragment ul. Narutowicza. Generalny wykonawca modernizacji rozpoczął demontaż trakcji, rozbiórkę nawierzchni oraz głębokie wykopy. 


Wielkanoc i weekend majowy - terminy odbioru odpadów   

W związku z dniami wolnymi przypadającymi w okresie Świąt Wielkiej Nocy oraz weekendu majowego (1 - 4 maja) modyfikacji ulegną niektóre terminy odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych. 

Oficjalny serwis Urzędu Miasta Szczecin. Regulamin użytkowania i polityka prywatności serwisu.
Kontakt: boi@um.szczecin.pl
Sprawny Urząd Miasta Szczecin szansą na lepszą administrację Najwyższa Jakość Quality International 2011 Mechanizm Finansowy Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweski Mechanizm Finansowy System Zarządzania Jakością Urzędu Miasta Szczecin ISO 9001:2008 iQNet Przejrzysta Polska Gmina Fair Play