Pierwsza taka klasa sportowa w Polsce  

W roku szkolnym 2014/2015 w Szczecinie ruszy pierwsza klasa Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Boksie Olimpijskim. Jest to szansa na rozwój kariery sportowej na poziomie szkoły średniej, w ramach pierwszej w kraju Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Boksie Olimpijskim. 


Nowe mieszkania w Szczecinie  

Rusza nabór wniosków na nowe mieszkania wybudowane przy ul. Pelikana w Szczecinie. Łącznie 30 rodzin znajdzie tutaj nowy dom. 


18. Wieczór w Urzędzie  

Biuro Obsługi Interesantów szczecińskiego magistratu zaprasza na kolejną edycję Wieczoru w Urzędzie, która odbędzie się w czwartek 24 kwietnia 2014 r. 


Rowerem po Szczecinie  

W naszym mieście rozwija się oferta skierowana do miłośników jazdy na rowerze. Niedługo ruszy system roweru miejskiego (wkrótce dojdzie do podpisania umowy), a teraz na chętnych czeka wypożyczalnia rowerów elektrycznych. 


Polsko-niemieckie spotkanie przedsiębiorców  

Centrum Usługowo Doradcze Euroregionu Pomerania zaprasza na spotkanie, które umożliwi wymianę doświadczeń pomiędzy architektami i przedstawicielami branży budowlanej. Dodatkowo będzie to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów z polskimi i niemieckimi specjalistami. 


Transmisja kanonizacji  

W niedzielę 27 kwietnia br. na Jasnych Błoniach odbędzie się transmisja kanonizacji Jana XXIII oraz Jana Pawła II. Szczecinianie będą mogli obejrzeć transmisję wydarzenia, na specjalnie ustawionym telebimie. 


Klasa mundurowa w Gimnazjum nr 24  

Gimnazjum nr 24 poszerza swoją ofertę edukacyjną. Od nadchodzącego roku szkolnego otworzy klasę o profilu mundurowym. 


Poznaliśmy opinie o Jagiellońskiej  

Za nami konsultacje społeczne dotyczące ul. Jagiellońskiej. Uwagi dot. kwestii dróg i transportu publicznego mieszkańcy mogą nadsyłać jeszcze w ramach trwających konsultacji nad Programem Szczecin 2020. 


Rozlicz podatek i podaruj swój 1%  

Pozostały jedynie dwa tygodnie na złożenie w Urzędzie Skarbowym rozliczenia podatkowego za ubiegły rok. Jest to idealna okazja, by wesprzeć szczecińskie organizacje pożytku publicznego odpisując 1% podatku dochodowego na rzecz wybranej organizacji. 


Wieczór w urzędzie - przypomnienie  

Przypominamy, że dzisiaj mieszkańcy Szczecina w ramach kolejnego Wieczoru w Urzędzie, mogą załatwić swoje sprawy urzędowe również w godzinach popołudniowych. 

Oficjalny serwis Urzędu Miasta Szczecin. Regulamin użytkowania i polityka prywatności serwisu.
Kontakt: boi@um.szczecin.pl
Sprawny Urząd Miasta Szczecin szansą na lepszą administrację Najwyższa Jakość Quality International 2011 Mechanizm Finansowy Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweski Mechanizm Finansowy System Zarządzania Jakością Urzędu Miasta Szczecin ISO 9001:2008 iQNet Przejrzysta Polska Gmina Fair Play