Szczecińskie bulwary wyróżnione  

Szczecińskie bulwary nadodrzańskie zdobyły wyróżnienie w ramach V edycji konkursu „Najlepsza przestrzeń publiczna Województwa Zachodniopomorskiego”. 


BBB+ dla Szczecina. Fitch ocenił Szczecin.  

Fitch Ratings potwierdził międzynarodowe długoterminowe ratingi Szczecina dla zadłużenia w walucie zagranicznej i krajowej na poziomie „BBB+”. Perspektywa ratingów jest Stabilna. Fitch potwierdził również krótkoterminowy rating w walucie zagranicznej na poziomie „F2”. 


Centrum Żeglarskie – otwarcie ofert  

Dzisiaj otwarto koperty z ofertami firm, które stanęły do przetargu na realizację zadania „Budowa Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Euroregionalne Centrum Edukacji Wodnej i Żeglarskiej przy ul. Przestrzennej w Szczecinie”. 


XLIII zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin  

W poniedziałek 21.07.br. odbędzie się XLIII sesja Rady Miasta Szczecin. Początek o godzinie 11:00. W porządku obrad znajdują się m.in. następujące uchwały: 


Szczecińskie TBS najlepsze w Polsce!  

Pierwsze miejsce w ogólnopolskim rankingu Towarzystw Budownictwa Społecznego zajęło Szczecińskie TBS. Spółka została doceniona za prowadzone inwestycje, wyniki finansowe, działania na polu zarządzania nieruchomościami, posiadane certyfikaty i nagrody oraz autorytet branżowy. 


Modernizacja Państwowej Szkoły Muzycznej   

W Urzędzie Miasta podpisano dziś umowę na dofinansowanie modernizacji Państwowej Szkoły Muzycznej przy al. Wojska Polskiego 115. Dokumenty parafowali prezydent Szczecina Piotr Krzystek oraz marszałek województwa Olgierd Geblewicz. 


Ekoporty przyjmą gruz  

Przeprowadzasz drobny remont mieszkania lub domu i nie wiesz co zrobić z niewielką ilością odpadów budowlanych? Od przyszłego tygodnia będzie można je zawieźć do Ekoportów przy ul. Dworskiej i Kołbackiej. To kolejna usługa którą miasto wprowadza dla mieszkańców, w ramach obowiązującej opłaty za odbiór śmieci komunalnych. 


Biała flaga w Dąbiu  

Informujemy, że na plaży w Dąbiu wywieszona jest już biała flaga. Nie ma przeszkód by w pełni korzystać z walorów kąpieliska. 


Zespół parlamentarny i Sektor gospodarki morskiej   

W Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się spotkanie z Ministrem Skarbu Państwa Włodzimierzem Karpińskim i Podsekretarzem Stanu Rafałem Baniakiem. 


Czas na VI etap Obwodnicy Śródmiejskiej  

Na stronach internetowych Biuletynu Informacji Publicznej UM Szczecin ukazało się ogłoszenie o przetargu na „Wykonanie dokumentacji projektowej dla ,,Obwodnica Śródmieścia Szczecina – etap VI – budowa ulicy 

Oficjalny serwis Urzędu Miasta Szczecin. Regulamin użytkowania i polityka prywatności serwisu.
Kontakt: boi@um.szczecin.pl
Sprawny Urząd Miasta Szczecin szansą na lepszą administrację Najwyższa Jakość Quality International 2011 Mechanizm Finansowy Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweski Mechanizm Finansowy System Zarządzania Jakością Urzędu Miasta Szczecin ISO 9001:2008 iQNet Przejrzysta Polska Gmina Fair Play