Miejska inauguracja roku szkolnego 2014/2015  

Wakacje dobiegły końca. Dziś, w Szkole Podstawowej nr 74 im. Stanisława Grońskiego, odbyła się miejska inauguracja roku szkolnego 2014/2015. W jej trakcie, wręczone zostały nagrody dla placówek, które w najlepszy sposób wykorzystują szczeciński Portal Edukacyjny.  


Pierwszy dzwonek w SP 7  

Dziś, tj. 1 września 2014, odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego oddziałów przedszkolnych, klas pierwszych i drugich w szkole podstawowej nr 7 przy ul. Złotowskiej 86. Uroczystość połączona była z oficjalnym otwarciem modułów tworzących nowy budynek szkoły.  


Trasa Północna etap III  

Na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej UM Szczecin ukazało się ogłoszenie o przetargu pn. „Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej „Trasa Północna – etap III – budowa ulicy od ul. Łącznej do ul. Szosa Polska” i sprawowanie nadzoru autorskiego”. 


Rok szkolny 2014/2015  

Zaproszenie na Miejską Inaugurację Roku Szkolnego 2014/2015.  


4 wolne lokale TBS-owskie - nabór wniosków  

Nabór wniosków osób chętnych do wynajęcia jednego z czterech wolnych lokali TBS-owskich rozpocznie się 1 września i potrwa przez 2 tygodnie. Mieszkania te nie znalazły najemców wśród osób znajdujących się na liście uprawnionych do wynajęcia lokalu. Z tego powodu ZBiLK ogłasza na nie wolny nabór wniosków. 


Sobota z NFZ w parku Różanka   

W sobotę 30 sierpnia można sprawdzić, czy mamy prawo do bezpłatnej opieki zdrowotnej. 


Sobota z ZUSem   

W ostatnią sobotę wakacji szczeciński Oddział ZUS uruchomi mobilne stanowisko na terenie Ogrodu Różanego.  


Zobacz Filharmonię od środka  

W niedzielę, 31 sierpnia 2014 r. Filharmonia im. M. Karłowicza w Szczecinie zaprasza wszystkich mieszkańców do obejrzenia nowej siedziby. Dzień Otwarty w gmachu przy ul. Małopolskiej 48 rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do godz. 18.00. 


Bezpłatne szczepienia ochronne przeciwko grypie   

Gmina Miasto Szczecin zaprasza mieszkańców powyżej 65 roku życia zameldowanych w Szczecinie do udziału w bezpłatnych szczepieniach ochronnych przeciwko grypie. 


Kolejne uzbrojone tereny czyli Stołczyńska gotowa  

Zakończyła się inwestycja pn. Doprowadzenie niezbędnej infrastruktury technicznej do terenów inwestycyjnych przy ulicy Stołczyńskiej”. Z tej okazji na miejscu odbył się briefing prasowy z udziałem władz miasta, województwa a także przedstawicieli firmy Teleskop. 

Oficjalny serwis Urzędu Miasta Szczecin. Regulamin użytkowania i polityka prywatności serwisu.
Kontakt: boi@um.szczecin.pl
Sprawny Urząd Miasta Szczecin szansą na lepszą administrację Najwyższa Jakość Quality International 2011 Mechanizm Finansowy Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweski Mechanizm Finansowy System Zarządzania Jakością Urzędu Miasta Szczecin ISO 9001:2008 iQNet Przejrzysta Polska Gmina Fair Play