Doradcy Prezydenta Miasta Szczecin


Leszek Siwecki

Absolwent Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Szczecińskiego oraz studiów podyplomowych Marketing i Zrządzanie US.

W ostatnich latach pracował w Carslberg Polska i Bosman Browar Szczecin, gdzie odpowiadał za działania komunikacyjne, marketing i sponsoring sportowy.
W Bosman Browar Szczecin SA m.in. organizował 150 lecie firmy, odpowiadał za współpracę z klubami sportowymi, kształtował program działań sponsoringowych.
W firmie Cralsberg był także odpowiedzialny za działania sponsoringowe w Polsce w dziedzinie sportu.
Wcześniej pracował w Agora Gazeta, gdzie przez dwa lata redagował „Gminny Informator Gospodarczy” - dodatek informacyjny o gminach województwa zachodniopomorskiego.

20 lat pracy zawodowej w znacznej części poświęcił na działania w dziedzinie gospodarczej i sportowej w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim, a ostatnie 12 lat kariery zawodowej m.in. działaniom sponsoringowym w szczecińskim sporcie zawodowym i amatorskim. .

Hobby – sport, szczególnie piłka nożna, a także teatr.

Żonaty, żona Anna, syn Kacper, uczeń I klasy gimnazjum.


Oficjalny serwis Urzędu Miasta Szczecin. Regulamin użytkowania i polityka prywatności serwisu.
Kontakt: boi@um.szczecin.pl
Sprawny Urząd Miasta Szczecin szansą na lepszą administrację Najwyższa Jakość Quality International 2011 Mechanizm Finansowy Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweski Mechanizm Finansowy System Zarządzania Jakością Urzędu Miasta Szczecin ISO 9001:2008 iQNet Przejrzysta Polska Gmina Fair Play